KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16171001
nr 1617 1001
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Collage, Monogramsignerad, "spegelbild 1". Bladets mått: 26x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x53
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:53:07
27/4 16:34:02
- Klassiska
29 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe